fbpx HOBBY FITNESS
hobbyfitness

Soliariumas

APRAŠYMAS

Palepinkite savo kūną viliojančiu šokoladiniu įdegiu su HOBBY FITNESS! Apsilankę sporto klube galite naudotis pasaulyje puikiai vertinamo vokiečių gamintojo “MegaSun” soliariumais.

Soliariumuose vienu metu kūną palepinsite dviem skirtingais privalumais – čia ne tik įgausite saugų įdegį,  bet ir suaktyvinsite žmogaus organizmui naudingo baltymo – kolageno išsiskyrimą.

“MegaSun” soliariumuose naudojamos Europos Sąjungos Komisijos numatytas apšvietos saugumo normas atitinkančios 0,3 W/m2 lempos. Tad prie viso komplekto norimam įdegio efektui pasiekti prisideda ir tai, jog paryškinti odą suteikiant jai ilgiau išliekantį šokoladinį atspalvį galėsite žinodami, jog rezultato siekiate ten, kur nebus peržengtos saugaus įdegio ribos.

hobbyfitness soliariumas

Soliariumo naudojimo patarimai:

Prieš naudojimąsi soliariumu, reikia nusistatyti savo odos tipą bei sužinoti odos reakciją UVS poveikiui.

Odos Tipas
Apibūdinimas
I

Oda labai balta, strazdanota. Plaukai šviesūs, rausvi. Akys žydros, šviesiai pilkos, šviesiai rudos. Oda visada nudega (parausta), bet neįdega (neparuduoja).

1

sesija

5 min
2

sesija

6 min
3

sesija

7 min
4

sesija

7 min
5

sesija

8 min
6

sesija

9 min
7

sesija

9 min
8

sesija

10 min
9

sesija

10 min
10

sesija

11 min
II

Oda balta. Plaukai šviesūs, rausvi, rudi. Akys mėlynos, pilkos, šviesiai rudos, rudos. Oda nudega (parausta), beveik neįdega (neparuduoja).

1

sesija

5 min
2

sesija

7 min
3

sesija

7 min
4

sesija

8 min
5

sesija

9 min
6

sesija

10 min
7

sesija

11 min
8

sesija

12 min
9

sesija

13 min
10

sesija

14 min
III

Oda balta, gelsva, šviesiai ruda. Plaukai tamsiai rudi. Akys tamsiai rudos. Oda nudega retai, įdega palaipsniui.

1

sesija

5 min
2

sesija

7 min
3

sesija

9 min
4

sesija

10 min
5

sesija

11 min
6

sesija

12 min
7

sesija

13 min
8

sesija

14 min
9

sesija

15 min
10

sesija

15 min
IV

Oda ir plaukai tamsūs. Akys tamsiai rudos. Oda beveik niekada nenudega, įdega greitai ir stipriai.

1

sesija

5 min
2

sesija

8 min
3

sesija

10 min
4

sesija

11 min
5

sesija

12 min
6

sesija

13 min
7

sesija

14 min
8

sesija

15 min
9

sesija

15 min
10

sesija

15 min

Soliariumo DUK

Soliariumu gali naudotis nariai, įsigiję narystę su soliariumu, tačiau ne jaunesni kaip 18 m. asmenys.  Pagal EU ir Lietuvos Respublikos įstatymus – Higienos normas*, soliariumu galima naudotis du kartus per savaitę. Tarp deginimosi sesijų turi būti daroma 48 val. pertrauka. Maksimalus deginimosi laikas – 15 min.

Soliariumuose veikia automatizuota savitarnos sistema. Prieikite prie soliariumo terminalo ir vadovaukitės terminale pateiktomis instrukcijomis. Kad aktyvuoti soliariumą, reikės nuskaityti savo piršto kodą arba kortelę. Soliariumas automatiškai įsijungs po 5 minučių. Jeigu į soliariumą įeisite anksčiau, tuomet pasileiskite jį rankiniu būdu.
Kilus klausimams, kreipkitės į sporto klubo administraciją, kuri mielai padės.

Soliariumu galite naudotis neribotai*: neviršijant dviejų kartų per savaitę, tarp deginimosi sesijų turi būti 48 val. pertrauka. Maksimalus deginimosi laikas – 15 min.

* laikantis nustatytos Lietuvos Higienos normos HN 71:2009 „Soliariumai. Sveikatos Saugos Reikalavimai” 1 Priedo.

Įsigiję narystę su soliariumu, ateikite į sporto klubo administraciją ir pateikite savo asmens tapatybės dokumentą. Administracija aktyvuos soliariumo narystę. Tai reikalinga tik norint pasinaudoti soliariumu pirmą kartą. Degintis galite eiti iš karto.

HOBBY FITNESS naudoja tik aukštos kokybės, saugius, vokiečių gamintojo “MegaSun” soliariumus, kurie atitinka visus kokybės standartus.

Svarbu. Naudojantis soliariumu privaloma laikytis nustatytų Lietuvos Higienos normų ir gamintojo rekomendacijų. Pirmiausia pagal pateiktą klausimyną nusistatykite savo odos tipą, o pasirinkdami deginimosi laiką vadovaukitės gamintojo rekomenduojamais deginimosi laikais pagal odos tipą.

* HN 71:2009 „Soliariumai. Sveikatos Saugos Reikalavimai” 1 Priedas.

• Soliariumas dirba kasdien nuo 8 iki 20 val.

• Jaunesniems nei 18 metų asmenims soliariumais naudotis draudžiama;

• Prieš degindamiesi nuvalykite nuo odos visas kosmetines medžiagas ir nusiimkite papuošalus;

• Eiti į soliariumą kiekvieną dieną – griežtai draudžiama;

• Degindamiesi užmerkite akis ir visada naudokite apsauginius akinius;

 

• Nerekomenduojama į soliariumus eiti nėščiosioms, vartojantiems antibiotikus, hormoninius preparatus, psichotropines ir šlapimą varančias medžiagas, iš karto po pirties, baseino arba saunos;

• Kategoriškai draudžiama į soliariumus eiti tiems, kurių oda labai šviesi, turintiems didesnį nei 1 cm apgamą arba daug mažų apgamėlių, giminių, sеrgаnčių melonoma;

• Prieš apsilankymą soliariume pasikonsultuokite su gydytoju, nes soliariumas turi daug kontraindikacijų. Pavyzdžiui, jei vartojate tam tikrus vaistus, gali būti padidėjęs jautrumas saulės šviesai ir gali kilti alergija;

• Einant į soliariumą prieš pusantros valandos nusiprauskite po dušu su skystu muilu arba švelniu skystu putojančiu pieneliu, kuris padėtų išsaugoti odos drėgmę.

• Po soliariumo naudokite dušo žele jautriai odai, o po to tepkite odą drėkinamaisiais kremais. Po procedūros neskubėkite, atsipalaiduokite, išgerkite stiklinę sulčių ar vandens;

• Nenaudokite kosmetikos ar kvepalų, kurių sudėtyje yra fotosensitizuojantys agentai, kurie gali dirginti odą. Soliariume galima naudoti tik specialius apsauginius kremus, odai, lūpoms skirtą apsauginį balzamą.

Svarbu!

Naudojantis soliariumu privaloma laikytis nustatytų Lietuvos Higienos normų ir gamintojo rekomendacijų. Pirmiausia pagal pateiktą klausimyną nusistatykite savo odos tipą, o pasirinkdami deginimosi laiką vadovaukitės gamintojo rekomenduojamais deginimosi laikais pagal odos tipą.

* HN 71:2009 „Soliariumai. Sveikatos Saugos Reikalavimai” 1 Priedas.