DUK

KODĖL HOBBY FITNESS?

Gali sportuoti moderniame sporto klube su geriausių gamintojų sporto įranga be jokių apribojimų 24/7. Klube gali lankytis, kiek tik nori kartų, ir būti, kiek tik nori. Taip pat gali gaivintis nemokamu vandeniu sportui.

Sporto klubas dirba 24/7. Administracijos darbo laikas: Pirm. – Penkt. nuo 10 iki 21 val., savaitgaliais nuo 11 iki 15 val.

NARYSTĖS

Narystę gali įsigyti dviem būdais:

1. Internetu (https://hobbyfitness.lt/naryste/)
2. Atvykus į sporto klubą. Administracijos darbo laikas: Pirm. – Penkt. nuo 10 iki 22 val., savaitgaliais nuo 11 iki 17 val.

Narystės pradeda galioti tą pačią dieną po apmokėjimo.

Taip. Neterminuotą narystę su minimaliu 12 mėn. laikotarpiu ir metinę narystę galima perrašyti vieną kartą, klubo administracijoje parašius prašymą. Perrašant narystę turi dalyvauti ir narystę perimantis asmuo.

Nariai, turintys neterminuotas su minimaliu 12 mėn. laikotarpiu ir metines narystes, gali stabdyti narystę 30 dienų per metus. Minimalus stabdymo laikotarpis – 7 dienos.
Taip pat narystę sustabdyti galima ligos atveju, pateikus gydytojo arba nedarbingumo pažymą.

Taip, galima. Mokėti gali sporto klubo administracijoje.

Galima. Tokią sutartį galima sudaryti tik atvykus į sporto klubo administraciją kartu su asmeniu, kuris mokės už narystę.

Taip, gali, tačiau reikės padengti gautą nuolaidą už kiekvieną praeitą mėnesį. Primename, kad narystę galima vieną kartą perleisti kitam asmeniui.

Atvyk kartu su asmeniu, kuriam nori perleisti narystę, į sporto klubo administraciją ir parašyk prašymą. Abu turėkite asmens dokumentus. Narystę perimantis asmuo turės pateikti ir savo banko sąskaitos numerį. 
Svarbu! Perrašant narystę, turi būti apmokėta einamojo mėnesio įmoka.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Nuo 18 metų. Atvykus į sporto klubą kartu su tėvais ir kartu pasirašius sutartį, galima nuo 16 metų.

Taip. Kartu su savimi turėk asmens tapatybės dokumentą. 16-17 m. asmenys sporto klubą gali apžiūrėti, o išbandyti gali tik atvykę kartu su tėvais. 

Išbandyti galima tik administracijos darbo valandomis.

Taip, yra. Asmeninių trenerių kontaktus gali rasti sporto klubo administracijoje arba spausk čia – Asmeniniai treneriai.

Visi rasti daiktai sporto klube saugomi 14 dienų radinių dėžutėje. Dėl paliktų daiktų kreipkis į sporto klubo administraciją.

Apsilankymų skaičius neribojamas.

Prašome kreiptis el. paštu paulius@hobbyfitness.lt

PIRMAS APSILANKYMAS SPORTO KLUBE

Einant į sporto klubą turėk švarią sportinę aprangą, avalynę ir rankšluostį. Pirmą kartą taip pat reikia turėti asmens tapatybės dokumentą, o įsigijant Neterminuotą narystę ir banko sąskaitos numerį.

Į klubą patenkama su piršto kodu. Jį pridėti gali pats pasinaudodamas savitarnos terminalu esančiu prie sporto klubo įėjimo arba ateik į sporto klubo administraciją (darbo laikas – I-V nuo 10 iki 22 val., VI-VII nuo 11 iki 17 val.) ir tau jį priskirs.

Taip galėjo nutikti, nes:

  • Piršto kodas buvo klaidingai nuskaitytas. Bandyk dar kartą.
  • Pasibaigė narystės galiojimo laikas.
  • Praleidai einamojo mėnesio mokėjimą. Tokiu atveju kreipkis į sporto klubo administraciją, kuri patikrins tavo narystės informaciją ir, jeigu viskas bus gerai, padės patekti į sporto klubą.

Naują spynelę gali įsigyti sporto klubo administracijoje.

Gali, tik įsitikink, kad ji bus tinkamo dydžio.

Taip, gali. Į klubą patenkama su piršto kodu. Jį prisiskirti galima:

  • Visą parą veikiančiame savitarnos terminale, kurį rasi prie sporto klubo įėjimo.
  • Sporto klubo administracijoje (darbo laikas – Pirm. – Penkt. nuo 10 iki 22 val., Šešt. – Sekm. nuo 11 iki 17 val.).

Daiktų palikti ne sporto metu negalima. Nakties metu spynelės yra nukerpamos ir pakeičiamos sporto klubo spynelėmis. Norėdamas atsiimti daiktus kreipkis į sporto klubo administraciją su asmens tapatybės dokumentu.

Nutraukti sutartį gali sporto klube arba el. paštu info@hobbyfitness.lt, nurodydamas savo vardą, pavardę ir asmens kodą. Sutartis bus nutraukta kito mėnesio paskutinę dieną. 
Primename, kad Neterminuotą su 12 mėn. minimaliu laikotarpiu ir  metinę narystę galima vieną kartą perleisti kitam asmeniui.

Sporto klubo nariams automobilių stovėjimo aikštelė yra nemokama.

Ne, išankstinė registracija nebūtina.

Load More

Dėkojame! Gausite geriausius Hobby Fitness pasiūlymus ir naujienas Jūsų nurodytais kontaktais.