fbpx HOBBY FITNESS
hobbyfitness

D.U.K.

KODĖL HOBBY FITNESS?

Modernų sporto klubą su geriausių gamintojų sporto įranga be jokių apribojimų 24/7. Klube gali lankytis ir būti neribotai! Taip pat gali mėgautis grupinėmis treniruotėmis, soliariumu bei masažiniu krėslu.

Sporto klubas veikia 24/7.

NARYSTĖS

Narystę gali įsigyti dviem būdais:

1. Internetu – Spauskite čia
2. Atvykus į sporto klubą administraciją.

Narystės pradeda galioti tą pačią dieną po apmokėjimo.

Taip. Neterminuotą narystę su minimaliu 12 mėn. laikotarpiu ir Metinę narystę galima perrašyti vieną kartą, klubo administracijoje parašius prašymą kartu su asmeniu perimančiu narystę. Perrašant narystę turi būti apmokėta einamojo mėnesio narystė.

Nariai, turintys narystes su minimaliu 12 mėn. naudojimosi laikotarpiu, gali minimalaus naudojimosi laikotarpio metu sustabdyti narystę 30 dienų. Minimalus stabdymo laikotarpis – 7 dienos.
Taip pat narystę sustabdyti galima ligos atveju, pateikus gydytojo arba nedarbingumo pažymą.

Taip, galima. Mokėti gali sporto klubo administracijoje.

Galima. Tokią sutartį galima sudaryti tik atvykus į sporto klubo administraciją kartu su asmeniu, kuris mokės už narystę.

Taip, gali. Tačiau reikės grąžinti suteiktas nuolaidas už kiekvieną praeitą mėnesį. Primename, kad narystę galima vieną kartą perleisti kitam asmeniui.

Atvyk kartu su asmeniu, kuriam nori perleisti narystę, į sporto klubo administraciją ir parašykite prašymą. Abu turėkite asmens dokumentus. Narystę perimantis asmuo turės pateikti savo banko sąskaitos numerį. 
Svarbu! Perrašant narystę, turi būti apmokėta einamojo mėnesio narystė.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Nuo 18 metų. Nepilnamečiai gali lankyti nuo 16 metų. Tokią sutartį galima sudaryti tik vienam iš tėvų atvykus į sporto klubo administraciją. 

Taip. Kartu su savimi turėk asmens tapatybės dokumentą. 

Išbandyti galima tik administracijos darbo laiku.

16-17 m. asmenys sporto klubą gali apžiūrėti, o išbandyti gali tik atvykę kartu su tėvais. 

Taip, yra. Asmeninių trenerių kontaktus gali rasti sporto klubo administracijoje arba čia – Asmeniniai treneriai.

Visi rasti daiktai sporto klube saugomi administracijoje 14 dienų. Dėl paliktų daiktų kreipkis į sporto klubo administraciją.

Apsilankymų skaičius ir buvimo laikas neribojami.

Prašome kreiptis el. paštu info@hobbyfitness.lt

SVARBU!

Norėdami gauti PVM sąskaitą faktūrą, turite per savaitę nuo pirkimo dienos kreiptis į administratorę sporto klube arba el. paštu info@hobbyfitness.lt

PVM sąskaitos faktūros už einamojo mėnesio e. sąskaitos mokėjimus išrašomos tik iki to mėnesio paskutinės dienos.

PIRMAS APSILANKYMAS SPORTO KLUBE

Einant į sporto klubą turėk švarią sportinę aprangą, avalynę ir rankšluostį. Pirmą kartą taip pat reikia turėti asmens tapatybės dokumentą, o norint įsigyti Neterminuotą narystę ir banko sąskaitos numerį.

Į klubą patenkama su piršto kodu. Jį pridėti galima pasinaudojus savitarnos terminalu esančiu prie sporto klubo įėjimo arba atėjus į sporto klubo administraciją.

Taip galėjo nutikti, nes:

  • Piršto kodas buvo klaidingai nuskaitytas. Bandyk dar kartą.
  • Pasibaigė narystės galiojimo laikas.
  • Praleidai einamojo mėnesio mokėjimą. Tokiu atveju kreipkis į sporto klubo administraciją, kuri patikrins narystės informaciją ir, jeigu viskas bus gerai, padės patekti į sporto klubą.

Naują spynelę gali įsigyti sporto klubo administracijoje.

Gali, tik įsitikink, kad ji bus tinkamo dydžio.

Taip, gali. Į klubą patenkama su piršto kodu. Jį prisiskirti galima:

  • Visą parą veikiančiame savitarnos terminale, kurį rasi prie sporto klubo įėjimo.
  • Sporto klubo administracijoje.

Daiktų palikti ne sporto metu negalima. Nakties metu spynelės yra nukerpamos. Norėdamas atsiimti daiktus kreipkis į sporto klubo administraciją su asmens tapatybės dokumentu.

Informuok apie norą nutraukti narystę el. paštu info@hobbyfitness.lt, nurodydamas savo vardą, pavardę ir pilną gimimo datą. 
Primename, kad Neterminuotą narystę su minimaliu 12 mėn. naudojimosi laikotarpiu galima vieną kartą perleisti kitam asmeniui.

Sporto klubo nariams automobilių stovėjimo aikštelė yra nemokama.

Taip. Išankstinė registracija prasideda likus valandai iki užsiėmimo pradžios. Registruotis galite sporto klube esančiame grupinių treniruočių terminale.